O mnie

Pracuję z ludźmi od prawie 20 lat.
Moja działalność zawodowa jest dość wszechstronna, ponieważ rozciąga się w zasadzie na każdy z obszarów funkcjonowania człowieka.
Zaczynając od sfery typowo psychologicznej (myśli, emocje, relacje), poprzez seksualną (tożsamość, orientacja, fizyczność), zawodową (szeroko pojęty rozwój w środowisku pracy oraz wykorzystywanie psychologii w biznesie), a na duchowości (praca z energią, odmienne stany świadomości) kończąc.
Dzięki swojej wszechstronności i pogłębionej wiedzy w każdym z wymienionych obszarów, mam szansę być bardziej skuteczna w swojej pracy i holistycznym spojrzeniu na człowieka, jego sytuację oraz problemy, które zgłasza.
Skończyłam psychologię (pracy i stresu) na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, a o tym, że będzie to moim zawodem wiedziałam od zawsze. Tak, jak wiedziałam także to, że mam szczególne dary do pracy z ludźmi. Zalicza się do nich między innymi bardzo dobra intuicja, naturalna wewnętrzna głębia, przenikliwość i dociekliwość, umiejętność łączenia elementów w całość oraz tzw. serce do ludzi. Coś, co dla innych jest tylko pustym dźwiękiem – dla mnie układa się w muzykę. W psychologii, jestem odpowiednikiem artysty, który potrafi stworzyć piękny obraz z każdego materiału.Czytaj więcej

Jak pracuję

W swojej pracy jestem psychologiem nietypowym.
Stoję dokładnie pośrodku obszarów popartych solidną wiedzą naukową (skończone dwa uniwersytety, w tym także medyczny) i metod pracy, które nauce opartej na mechanice newtonowskiej jeszcze bardzo się wymykają. Łącząc je i wykorzystując z nich to, co najlepsze.
Sam fakt, że moje doświadczenie i wiedza pokrywa aż 4 wymienione w ofercie obszary już jest wyjątkowy, choć to nie koniec. Nie znam drugiego psychologa i seksuologa, który jednocześnie miałby tak duże doświadczenie w obszarze biznesowym, a ponadto zajmował się aktywnie tematami, które uznawane są za niemal „paranormalne”, oraz w większości wykonywał swoja pracę zdalnie, pomagając ludziom mieszkającym na całym świecie od 10 lat.
Na początku taka forma pracy budziła kontrowersje, ale teraz, gdy przez mój internetowy gabinet przewinęły się setki ludzi, już WIEM na pewno, że terapia przez Internet DZIAŁA. Kontakt jest trochę inny, przynajmniej na początku spotkania musza odbywać się przy użyciu kamery, ale efekty widać zwykle szybko – choć, co jest oczywiste – bardzo dużo zależy od klienta/ pacjenta.Czytaj więcej

Zamykam doświadczenia

Każdy z nas przechodzi w swoim życiu przez różne doświadczenia.
Z początku, mamy wrażenie, że kolekcjonujemy je bez ładu i składu tak, jak zbiera się w parku kolorowe liście. Z czasem jednak z tego chaosu zaczyna wyłaniać się pewien porządek. Zauważamy, że istnieją związki pomiędzy różnymi sytuacjami, że nasi partnerzy to tak naprawdę ten sam lub bardzo podobny człowiek o innym imieniu i twarzy. Że w kolejnej pracy także czujemy się niedocenieni, że bez względu na to ile zarobimy, zawsze nie mamy pieniędzy i uczucia dostatku. Że gdy tylko wykopiemy się z jednych problemów – od razu wpadamy w kolejne.

„takie jest życie” – mówią inni, a my przyjmujemy to za prawdę.

Prawdę na temat tego jak funkcjonuje rzeczywistość, na temat tego jak funkcjonują inni ludzie i my sami. W ten sposób powstaje cały system przekonań, który po pierwsze jest odbiciem, odpowiedzią na to tego, czego doświadczamy, a po drugie (i ważniejsze) determinuje całe nasze życie manifestując się w postaci wydarzeń, osób, przeżyć, które w nim następują.
Być może jesteśmy już na etapie, kiedy to wiemy. Wiemy, że nasz system wierzeń, wyobrażeń i myśli na temat wszystkiego wokół wpływa bezpośrednio na to, jak de facto wygląda nasze życie. Z tego powodu każdy kto mówi „jakie jest życie” ma rację, bo w jego świecie jest właśnie tak, jak wierzy że jest. Ludzie są uczciwi albo nieuczciwi, pierwszy milion można ukraść, wygrać lub zarobić – ciężką harówą lub z wielką przyjemnością. MY SAMI wybieramy jaka jest nasza prawda, a potem ponosimy jej konsekwencje.Czytaj więcej