Pracuję z ludźmi od prawie 20 lat.

Moja działalność zawodowa jest dość wszechstronna, ponieważ rozciąga się w zasadzie na każdy z obszarów funkcjonowania człowieka.

Zaczynając od sfery typowo psychologicznej (myśli, emocje, relacje), poprzez seksualną (tożsamość, orientacja, fizyczność), zawodową (szeroko pojęty rozwój w środowisku pracy oraz wykorzystywanie psychologii w biznesie), a na duchowości (praca z energią, odmienne stany świadomości) kończąc.

Dzięki swojej wszechstronności i pogłębionej wiedzy w każdym z wymienionych obszarów, mam szansę być bardziej skuteczna w swojej pracy i holistycznym spojrzeniu na człowieka, jego sytuację oraz problemy, które zgłasza.

Skończyłam psychologię (pracy i stresu) na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, a o tym, że będzie to moim zawodem wiedziałam od zawsze. Tak, jak wiedziałam także to, że mam szczególne dary do pracy z ludźmi. Zalicza się do nich między innymi bardzo dobra intuicja, naturalna wewnętrzna głębia, przenikliwość i dociekliwość, umiejętność łączenia elementów w całość oraz tzw. serce do ludzi. Coś, co dla innych jest tylko pustym dźwiękiem – dla mnie układa się w muzykę. W psychologii, jestem odpowiednikiem artysty, który potrafi stworzyć piękny obraz z każdego materiału.

Swoje doświadczenie zawodowe zaczęłam budować w dużej międzynarodowej agencji reklamowej (w domu mediowym), gdzie spędziłam 8 lat obsługując największych polskich reklamodawców, ślęcząc nad setkami prezentacji po całych nocach, bywając na salonach tzw. „warszawki”, ale też ciężką pracą zdobywając masę, masę wiedzy, doświadczenia bycia menagerem i obycia w twardym biznesowym środowisku, gdzie obsługa klienta na najwyższym poziomie, negocjacje wielomilionowych budżetów, ciągłe wystąpienia publiczne, walka i sprzedaż swojej pracy były codziennością.

Zdecydowałam jednak, że chciałabym zrobić krok dalej i odeszłam z pracy. Skończyłam półtoraroczną Szkołę Trenerów Biznesu w warszawskiej Grupie TROP i wyniesione 8 lat doświadczeń zaczęłam łączyć ze swoim akademickim wykształceniem, pracując od 2007 roku jako trener i coach i prowadząc szkolenia oraz warsztaty z przeróżnych kompetencji społecznych, czyli tzw.miękkich.

W tym okresie też rozpoczął się mój rozkwit zawodowy w zupełnie innym niż dotychczas, obszarze.

  • w 2006 roku założyłam z parą przyjaciół pierwszą w Polsce poradnię psychologiczną online, w której rozpoczęła się moja przygoda w pracy psychologa prowadzącego konsultacje i terapię przez Internet, trwająca nieprzerwanie przez ostatnie 10 lat do dziś.
  • Współpracowałam z kilkoma szkołami wyższymi w całej Polsce jako wykładowca, trener i promotor prac licencjackich, prowadząc wykłady i różnego rodzaju zajęcia, z tematów ściśle związanych z reklamą, strategią mediową, komunikacja marketingową, ale również psychologią zmiany, komunikacja międzykulturową, psychologią społeczną i innych.
  • Mam sporo doświadczenia we współpracy z firmami w charakterze psychologa – eksperta, gdzie korzystano z mojej pomocy i wsparcia przy organizowaniu różnego rodzaju akcji marketingowych, działań promocyjnych dla różnych typów odbiorców, nie tylko dla indywidualnych klientów, ale i korporacyjnych
  • Udzielałam się aktywnie w wielu mediach, pisałam artykuły do prasy i Internetu, byłam zapraszana do TV i radia, występowałam w reportażach.
  • W 2013 roku wydałam swoją pierwszą książkę i zaczęłam pisać kolejne.

W 2013 roku postanowiłam też zintensyfikować swój rozwój zawodowy i spełniłam swoje wielkie marzenie rozpoczynając studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie na kierunku seksuologii klinicznej, które ukończyłam w marcu 2015 roku.

Seksuologia stała się wówczas moją kolejną ważną dziedziną, której oddaję się w swojej pracy terapeutycznej.

W tle wszystkich tych doświadczeń zawodowych i ciągłej nauki, rozwijało się coraz bardziej moje zainteresowanie duchowością, które w ciągu ostatnich dwóch lat bardzo przybrało na sile.

Jest ono idealnym uzupełnieniem pracy z człowiekiem nad wykorzystaniem pełni jego potencjału jako istoty. Zastosowanie elementów pracy z energią, integracji materiałów znajdujących się np. w naszej podświadomości powoduje, że obszary naszego życia kojarzone z psychologią, seksualnością czy funkcjonowaniem w środowisku zawodowym dopiero wtedy nabierają głębi i znaczenia. Jasne jest też, że bardzo wymiernie i sprawnie przekłada się to na efektywność w porządkowaniu wszystkich tematów, z którymi jest nam w życiu trudno.

Dlatego też, wzbogacenie swojego warsztatu pracy o metody związane z szeroko pojętym rozwojem duchowym uważam za prawdziwe nabranie wiatru w żagle! Uważam, że kierunek nowoczesnej psychologii zmierza zdecydowanie w kierunku wykorzystania potencjału ukrytego głęboko, ale tym razem tak NAPRAWDĘ GŁĘBOKO w nas samych.